SCHODY A SCHODNICE

 

Vyrábíme odpovídající schodiště pro každou dřevěnou podlahu – stejný formát, dřevěný typ, barvu a povrchovou úpravu jako samotný parket. Důsledná konstrukce má za následek harmonický celkový efekt: parkety a schody se stávají jedním. Stávající schody v rekonstrukčních projektech mohou být také individuálně navrženy. Dodáváme dokonalé a kvalitní řešení pro rychlé a snadné pokrytí schodů.

Zde je pár důvodů, proč jsou dřevěné schody úžasně.

Dřevěná elegance
Dřevo má přirozenou schopnost přidávat teplo. Mohou zlepšit váš domov s novým úhlem a svěžím pocitem. Mají také schopnost vytvářet prostor tak, aby vypadal větší než ve skutečnosti je.

Snadno se čistí
Dřevěné schody se snadno čistí a udržují. Dřevo z tmavého stínu může zakrýt nečistoty a prach, zatímco světlé stínované prvky rozjasní prostor. Nicméně vyžadují větší péči a pozornost na údržbu, aby se zachoval ten jasný a krásný vzhled.

Dřevo jde kombinovat s čímkoliv
Dřevo se v poslední době stalo velmi populární. Je snadné najít jakýkoliv tvar, styl, velikost a design pro instalaci schodiště. Dřevo je jedinečný materiál, který lze kombinovat s čímkoliv, aby získal výrazný vzhled. Dřevo může vyhovovat libovolnému prostředí, aniž byste museli měnit vzhled domácího pohodlí.

Je odolný
Někdy jde trvanlivost ruku v ruce s krásností. A to je případ dřevěných schodů. Možná tato funkce přispívá k jejich jedinečnosti. Jsou většinou ručně vyráběné, a tím dodávají domovu významnou hodnotu.

Závěr
Dřevo je proto jedním z nejlepších a nejvíce používaných schodišť v současných domech. Kromě přidání jedinečného vzhledu do vašeho domova – jsou odolné, robustní a přicházejí s několika výhodami, které ozdobí váš dům. Mají schopnost dosáhnout vysoké úrovně a pohodlí v rámci vašeho finančního odhadu.

 

V případě, že plánujete mít dřevěné schodiště nebo schodnice, neváhejte nás kontaktovat.