POSTELE Z MASIVU

 

Masivní postel je velkoryse osvědčený kus nábytku, na který nedají mnozí dopustit. Masivní dřevo je vysoce kvalitní a odolný materiál s dlouhou životností a má mnoho výhod oproti jiným materiálům. Takže pokud přemýšlíte o nové posteli, vsaďte na masiv a uvidíte, že nebudete litovat…

Extrémně silná a trvanlivá konstrukce

Lůžka z masivního dřeva se vyznačují silnou a trvanlivou konstrukcí. Pokud je postel dobře vyřezaná, nebudete mít po mnoho let bolavá záda, kdykoli se obrátíte v noci. Tato vlastnost masivních postelí jistě ocení!

Nadčasový design a dlouhá životnost
Další z věcí, které charakterizují masivní postele, je jejich neuvěřitelně nadčasový design. Lůžka z masivního dřeva jsou mimo módu a masivní dřevo po staletí nejoblíbenějším a nejpoužívanějším materiálem pro výrobu nábytku. Masivní lůžko vypadá velmi elegantně. Masivní dřevo také zkrášluje pokoj s pravou přírodou a přispívá tak k vašemu klidnému a uvolněnému spánku. Masivní nábytek je také známý jako krásnější každý rok. Dřevo neustále pracuje a zraje. Postupně se stává stále krásnější odstín. Na druhou stranu levnější laminovaný nábytek má velmi nízkou životnost a v dobrém zachovalém stavu bude trvat jen pár let.

Ideální pro alergiky a malé děti
Lůžka z masivního dřeva nevylučují žádné toxické látky z jiných materiálů a nejsou náchylné k lisování. Díky těmto vlastnostem jsou lůžka z masivu vhodná pro alergiky, astmatiky nebo malé děti. Zajímavé je také, že nábytek z masivního dřeva je odolný vůči elektrostatickým nábojům a má jedinečné akumulační schopnosti. Kromě toho jsou postele z masivu také šetrné k životnímu prostředí.

Lůžka z masivního dřeva
Nabízíme širokou škálu mimořádně kvalitních zpracovaných masivních dřevěných lůžek. Každý zákazník si může zvolit design lůžka, která mu nejvíce osloví. Můžete si vybrat lůžka různých velikostí s různými typy tváří.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat